Антивакцинувальники взялися за допис ПЦУ про ставлення до щеплення

Об этом сообщает 24svit.in.ua со ссылкой на СМИ.

Православна церква України закликала "не нехтувати працею багатьох поколінь лікарів" та робити вакцинацію сертифікованими припаратами.

Противники вакцинації та її прихильники взялися активно коментувати допис на сторінці ПЦУ у Facebook. Одні дякували за чітку позицію, інші висловлювали невдоволення.

Ось як прокоментував цю ситуацію активіст Антон Сененко.

"Якщо чесно, я дуже довго думав, як відреагувати на цей допис від Православної церкви України.

З одного боку, в ньому вони карколомним чином поєднують уповання на Господа з науковими досягненнями людства, мікроскопічними збудниками, колективним імунітетом тощо. Це змушує мене посміхатись.

З іншого ж, церква об’єктивно існує, як і існують мільйони людей, що до неї дослухаються. І їхній допис можна тільки вітати. Підтримали вакцинацію? Браво!

Звісно, на мою думку, їхній СММ-ник недопрацював, бо я б написав трохи інакше:

"Парафіяни! Господь наш створив цей прекрасний світ і завжди прагне захистити дітей своїх від лих тяжких. Тому він вклав свою мудрість в голови науковців і їхніми руками створив Вам порятунок від хвороб – вакцини. Вони – то є його заступництво і то є добро. Молитва і вакцина – так само кращі за саму молитву, як теплі шкарпетки і молитва є кращими за саму молитву зимової ночі".

Я зараз не тролю. Але. Я б все-таки не поширював цей допис. Ну, підтримали вакцинацію, ну і ок. Купа притомних людей та організацій її підтримали. Що, всіх репостити?

Проте я зазирнув там в коментарі... як же там палає у антивакцинаторів. Ніде так не палало. На це можна дивитися годинами. Сотні обурених дописувачів.

Безцінно. Насолоджуйтесь. Зібрав трохи в колекцію".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573638236--nide-tak-ne-palalo-aktivist-pro-reaktsiyu-antivaktsinuvalnikiv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя