Потрійний стрибок на чемпіонаті світу. Українка Саладуха - у п’ятірці найкращих

Ольга Саладуха показала найкращий у сезоні результат — Потрійний стрибок на чемпіонаті світу. Українка Саладуха — у п’ятірці найкращих
Ольга Саладуха показала найкращий у сезоні результат
IAAF
Головною інтригою в секторі для потрійного стрибка був штурм світового рекорду українки Інеси Кравець Об этом сообщает mir24.in.ua со ссылкой на СМИ.


Народна депутатка від «Слуги народу» Ольга Саладуха посіла п’яте місце у змаганнях з потрібного стрибка на чемпіонаті світу в Досі (Катар).


Перша ж спроба виявилася для 36-річної чемпіонки світу-2011 найкращою. Вона показала найкращий у цьому сезоні результат – 14,52 метра – і спершу увійшла в трійку, але згодом була відсунена на п’яте місце.


Головна ж інтрига в секторі для потрійного стрибка полягала в тому, чи зуміє Юлімар Рохас із Венесуели побити встановлений 24 роки тому на чемпіонаті світу-1995 у Гетеборзі (Швеція) світовий рекорд Інеси Кравець. Уже другою спробою Юлімар, яка цьогоріч стрибала на 15,41, майже повторила своє особисте досягнення – 15,37 м. До Кравець венесуелці забракло 13 сантиметрів, але попереду було цілих чотири спроби.


Вже в третій Рохас перестрибнула умовну лінію світового рекорду (15,50) сантиметрів на десять. Але й заступ був майже аналогічним. У четвертій спробі Юлімар стрибнула вже скромніше – 15,18. А два заключних стрибки продемонстрували, що Рохас вочевидь трохи втомилася.


Таким чином, рекорд Інеси Кравець у День народження нашої атлетки таки встояв.


Срібло здобула Шенієка Рікеттс із Ямайки – 14,92 метри. Бронза у чинної олімпійської чемпіонки Катерін Ібарґен із Колумбії – 14,73 м.


Читайте також: Рекордсменка світу Інеса Кравець: Питання часу, коли дівчина з Венесуели поб’є мій рекорд

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/sluga-narodu-saladuha-u-pyatirci-naykrashchih-chempionatu-svitu-630433.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя